• 638254406897671534_k1.JPG
  • 638254406962046877_k.JPG
  • 638254407012672321_k2.JPG
  • 638254407120882690_k4.JPG
  • 638254407069566408_k3.JPG

Kafka Jaroslav

*1896 +1973

ID Aukce: 2725
Olej, sololit, 30 cm x 50 cm. Signováno a datováno 1946 vlevo nahoře. Na zadní straně razítka.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 600 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:48:00

100 Kč

XIU27441 460011.10.2023 17:13:34
IDQ21357 450010.10.2023 21:11:55
ROA73846 440009.10.2023 19:57:49
IDQ21357 430004.10.2023 17:26:31
QNR23990 420019.09.2023 19:49:52
IDQ21357 410003.09.2023 11:45:19
KWH46952 400014.08.2023 14:57:55