• 638260470569204787_pors1.JPG
  • 638260470800613395_pors4.JPG
  • 638260470692955915_pors.JPG
  • 638260470746237635_pors3.JPG
  • 638260470914832924_pors5.JPG

Porš Gustav

*1888 +1955

Zima

ID Aukce: 2728
Olej, deska, 60 cm x 80 cm. Signováno vlevo dole. Na zadní straně přípis a datace 1915. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

18 000 Kč

19 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:52:34

1 000 Kč

BBG21503 1900011.10.2023 19:47:33
VMQ75930 1800026.08.2023 19:30:10