• 636277569905018750_brozik1.jpg
  • 636277570028925000_brozik1.JPG
  • 636277570085487500_brozik2.JPG
  • 636277569950800000_brozik2.jpg

Brožík Václav

*1851 +1901

Na cestě

ID Aukce: 273
Olej, dřevo, 26 x 44 cm. Signováno vlevo dole. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař. Mimořádná nabídka. Rám novodobý. Znalecký posudek můžete stáhnout v záložce : Ke stažení.
Vyvolávací cena:

160 000 Kč

180 000 Kč

Aukce končí: 31.05.2017 19:02:00

10 000 Kč

CBF35625 18000031.05.2017 18:55:12
ZQY89541 17000031.05.2017 18:37:38
WTK86369 16000023.05.2017 21:10:03