• 638235559061148439_grus.JPG
  • 638235558979254426_grus1.JPG
  • 638235559134742912_grus2.JPG
  • 638235559201489011_grus3.JPG

Grus Jaroslav

*1891 +1983

Výhled do krajiny

ID Aukce: 2735
Olej, plátno, 71 cm x 90 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

13 000 Kč

13 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:58:00

1 000 Kč

PMI59785 1300011.10.2023 19:44:59