• 638267345712826685_mul1.JPG
  • 638267345774298151_mul.JPG
  • 638267345828714130_mul2.JPG

Multrus Josef

*1898 +1957

Kytice

ID Aukce: 2736
Olej, sololit, 50 cm x 45 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

15 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 19:59:00

1 000 Kč