• 638267358079731549_pod.JPG
  • 638267358142021548_pod1.JPG
  • 638267358208115621_pod2.JPG
  • 638267358264470370_pod3.JPG

Podešva František

*1893 +1979

Bílé květy

ID Aukce: 2740
Olej, plátno, 65 cm x 45 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

6 500 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 20:08:12

500 Kč

Příhozů: 14

GMK00844 650011.10.2023 20:03:12
AIH66417 600011.10.2023 20:01:58
GMK00844 550011.10.2023 20:01:31
AIH66417 500011.10.2023 20:01:25
GMK00844 490011.10.2023 8:09:09
AFR61655 480011.10.2023 8:09:05
GMK00844 470011.10.2023 8:08:59
AFR61655 460011.10.2023 8:08:59
GMK00844 450011.10.2023 8:07:07
AFR61655 440011.10.2023 8:07:07
GMK00844 430011.10.2023 8:06:27
AFR61655 420011.10.2023 8:06:27
GMK00844 410021.09.2023 8:53:19
AFR61655 400007.08.2023 7:04:56