Aukce Kytice ve váze Novák Jaroslav

Novák Jaroslav

*1914 +1984

Kytice ve váze

ID Aukce: 2742
Olej, plátno, 65 cm x 55 cm. Signováno a datováno 1951 vpravo dole.

Vyvolávací cena
3 000 Kč
3 000 Kč