• 638267365416801690_9.JPG
  • 638267365480589058_10.JPG
  • 638267365285721534_8.JPG
  • 638267365358233659_7.JPG

Boehm E.

Horské jezero

ID Aukce: 2743
Olej, plátno, 51 cm x 68 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 20:06:00

500 Kč