• 638267369293052609_14.JPG
  • 638267369073873344_12.JPG
  • 638267369142176746_11.JPG
  • 638267369200664475_13.JPG

Struhár Alojz

*1892 +1968

Prodavačka

ID Aukce: 2744
Akvarel, 34 cm x 44 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno. Místy zvlněno. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 20:07:00

100 Kč