• 638267371727307979_sed.JPG
  • 638267371661356058_sed1.JPG
  • 638267371782800284_sed2.JPG

Daněk - Sedláček František

*1892 +1974

U říčky

ID Aukce: 2746
Olej, deska, 30 cm x 24 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 900 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 20:09:00

100 Kč

Příhozů: 10

QMX02826 490011.10.2023 19:21:31
XXZ18368 480011.10.2023 19:21:23
QMX02826 470011.10.2023 19:20:04
XXZ18368 460011.10.2023 19:19:20
QMX02826 450011.10.2023 19:18:32
FGP94239 440011.10.2023 19:12:38
XXZ18368 430011.10.2023 19:11:22
QMX02826 420011.10.2023 17:57:06
DHT68682 410003.10.2023 9:16:58
QMX02826 400004.08.2023 18:39:52