• 638267402805126573_4.JPG
  • 638267402746532287_3.JPG
  • 638267402563997285_2.JPG
  • 638267402655101315_1.JPG
  • 638267402861866655_5.JPG

Šindler Jiří

*1938 +

Osudy II.

ID Aukce: 2749
Tempera, sololit, 75 cm x 118 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

9 000 Kč

11 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 20:20:34

1 000 Kč

RIG44711 1100011.10.2023 20:15:34
SXM69502 1000011.10.2023 20:13:23
RIG44711 950011.10.2023 20:11:47
SXM69502 900011.10.2023 20:06:16