• 638282190376057283_dos1.JPG
  • 638282190445276223_dos.JPG
  • 638282190566119246_dos4.JPG
  • 638282190627526115_dos3.JPG
  • 638282190502962283_dos2.JPG

Dostálová Hana

*1890 +1981

Vesnička

ID Aukce: 2755
Olej, plátno, 60 cm x 85 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 20:18:00

100 Kč