• 638282194029994220_z1.JPG
  • 638282194141971557_z2.JPG
  • 638282194204628221_z3.JPG
  • 638282194091033965_z.JPG

Zvěřina Bohumír František

*1835 +1908

ID Aukce: 2757
Kresba, 22 cm x 26 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 200 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 20:27:40

100 Kč

GDX66359 220011.10.2023 20:22:39
YXS36419 210011.10.2023 20:19:53
GDX66359 200011.10.2023 19:47:55