• 638282195260847337_w1.JPG
  • 638282195396831316_w.JPG
  • 638282195527019695_w3.JPG
  • 638282195467488265_w2.JPG

Waldhauser Antonín

*1835 +1913

U mostu

ID Aukce: 2758
Olej, plátno, fixované na dřevě, 23 cm x 27 cm. Signováno vpravo dole. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

8 000 Kč

18 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 20:21:00

1 000 Kč

Příhozů: 13

MNB92386 1800011.10.2023 19:41:58
TRI36609 1700011.10.2023 19:41:53
MNB92386 1600011.10.2023 19:40:47
TRI36609 1500011.10.2023 19:40:46
TRI36609 1400011.10.2023 19:40:40
MNB92386 1300011.10.2023 19:40:07
TRI36609 1200011.10.2023 19:40:05
TRI36609 1100011.10.2023 19:40:01
MNB92386 1000011.10.2023 19:39:36
TRI36609 950011.10.2023 19:39:31
MNB92386 900011.10.2023 19:38:45
TRI36609 850011.10.2023 19:38:40
MNB92386 800011.10.2023 18:41:13