• 638283917363431304_s1.JPG
  • 638283917493312729_s3.JPG
  • 638283917644547208_s.JPG

Saudek Jan

*1935 +

Zuzančino noční okno

ID Aukce: 2760
Klasická černobílá fotografie, 25,3 cm x 20,2 cm, lesklý papír, signováno vlevo dole. Nerámováno. Certifikát přiložen.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

7 500 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 20:30:31

500 Kč

Příhozů: 6

ERN56174 750011.10.2023 20:25:31
TIH78693 700011.10.2023 20:23:33
ERN56174 650011.10.2023 20:22:09
TIH78693 600011.10.2023 18:57:40
JPG21602 550009.10.2023 20:17:46
YDO73334 500025.08.2023 11:53:12