• 638290882429360571_kam1.JPG
  • 638290882500087559_kam.JPG
  • 638290882561337972_kam2.JPG
  • 638290882619619358_kam3.JPG

Kamenický Josef Jiří

*1910 +1981

Stařec

ID Aukce: 2764
Olej, deska, 45 cm x 34 cm. Signováno vpravo dole. Rám poškozený.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 500 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 20:27:00

100 Kč

EPY92972 150011.10.2023 8:08:05