• 638290892687461857_kub3.JPG
  • 638290892617305143_kub2.JPG
  • 638290892474946301_kub.JPG
  • 638290892533852991_kub1.JPG

Kubizňák Josef

Milenci v zámeckém loubí

ID Aukce: 2768
Olej, karton, 25 cm x 32 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Nerámováno. Prohnuto.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 400 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 20:31:08

100 Kč

LKG44600 140011.10.2023 20:26:08
CDU49569 130011.10.2023 20:23:13
DHL37018 120011.10.2023 20:19:55
CDU49569 110011.10.2023 19:49:05
DHL37018 100009.10.2023 15:09:57