• 638290897292385942_sv1.JPG
  • 638290897344417301_sv.JPG
  • 638290897454013541_sv3.JPG
  • 638290897503701556_sv4.JPG
  • 638290897399770858_sv2.JPG

Svatoš Ivan

*1953 +

Valdštejnská ulice

ID Aukce: 2770
Olej, karton, 32 cm x 25 cm. Signováno a datováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

3 500 Kč

8 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 20:38:31

500 Kč

Příhozů: 12

RBU73710 800011.10.2023 20:33:31
ILN66843 750011.10.2023 20:32:22
RBU73710 700011.10.2023 20:28:08
PNQ89677 650011.10.2023 20:27:46
ILN66843 600011.10.2023 20:21:18
LZH00950 410011.10.2023 20:16:31
ILN66843 400011.10.2023 20:16:23
LZH00950 390011.10.2023 19:35:33
PNQ89677 380011.10.2023 19:35:28
LZH00950 370011.10.2023 16:05:19
PNQ89677 360003.10.2023 8:43:37
ILN66843 350019.09.2023 19:56:19