• 638290906200432983_rol5.JPG
  • 638290906262641566_rol4.JPG
  • 638290906316704435_rol6.JPG
  • 638290906366023194_rol7.JPG

Rolín Viktor

*1887 +1942

Sekáč

ID Aukce: 2773
Olej, deska, 27 cm x 36 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

2 100 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 20:38:44

100 Kč

VWP56021 210011.10.2023 20:33:44
VWP56021 200011.10.2023 20:33:13
MRX13292 190011.10.2023 20:32:31
VWP56021 180011.10.2023 20:32:28
MRX13292 170011.10.2023 20:31:00
KOQ98435 160011.10.2023 12:54:27
ETH37841 150009.10.2023 15:15:00