• 638290929005037395_von.JPG
  • 638290929204918023_von3.JPG
  • 638290929062340618_von1.JPG
  • 638290929150045575_von2.JPG

Vondráček Josef

*1906 +1983

Sad

ID Aukce: 2778
Olej, karton, 34 cm x 51 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 20:41:00

100 Kč

RDN26380 100010.10.2023 21:30:22