• 638295142034281075_ja.JPG
  • 638295142130284039_ja1.JPG
  • 638295142268537646_ja2.JPG

Jakesch Alexandr

*1862 +1934

Loďky

ID Aukce: 2782
Tužka, karton, 37 cm x 27 cm. Signováno, popsáno a datováno vpravo dole. Nerámováno. Místy poškozeno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 20:45:00

100 Kč

EOP56706 100010.10.2023 17:14:09