• 638295143651840326_j.JPG
  • 638295143720735455_j1.JPG
  • 638295143780267078_j2.JPG

Nesignováno

Portrét dívky

ID Aukce: 2783
Uhel, papír, 42 cm x 34 cm. Nerámováno. Místy poškozeno. Na zadní straně přípis Alfréd Justitz.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

2 800 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 20:52:14

100 Kč

Příhozů: 19

GHQ80739 280011.10.2023 20:47:14
QIF09136 270011.10.2023 20:46:45
GHQ80739 260011.10.2023 20:44:06
QIF09136 250011.10.2023 20:43:21
GHQ80739 240011.10.2023 20:42:59
QIF09136 230011.10.2023 20:36:53
TIT87545 220011.10.2023 20:35:53
QIF09136 210011.10.2023 20:35:47
TIT87545 200011.10.2023 20:35:32
QIF09136 190011.10.2023 20:35:25
TIT87545 180011.10.2023 19:25:55
QIF09136 170011.10.2023 19:25:49
TIT87545 160011.10.2023 19:25:35
QIF09136 150011.10.2023 19:25:30
TIT87545 140011.10.2023 19:25:15
QIF09136 130011.10.2023 19:25:08
TIT87545 120010.10.2023 19:21:39
QIF09136 110005.10.2023 13:18:10
GHQ80739 100020.09.2023 10:42:41