• 638296824578963513_8.JPG
  • 638296824650372420_9.JPG
  • 638296824759904413_1.JPG

Saudek Jan

*1935 +

Scarborough Fair

ID Aukce: 2787
Klasická černobílá fotografie, rozměr 39,6 cm x 29,6 cm, tónovaná a ručně kolorovaná, lesklý papír, signováno vpravo dole. Nerámováno. Certifikát originality přiložen.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

14 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 20:52:26

1 000 Kč

HUX82677 1400011.10.2023 20:47:26
YOY61275 1300011.10.2023 20:45:20
UTN96903 1200011.10.2023 20:41:11
YOY61275 1100002.10.2023 9:10:00
UTN96903 1000019.09.2023 20:12:44