• 638296833740615918_l1.JPG
  • 638296833807335366_l.JPG
  • 638296833858747302_l2.JPG

Lhoták Kamil

*1912 +1990

Setkání autorů literatury faktu

ID Aukce: 2791
Tisk, 15 cm x 23 cm. Signováno tužkou vlevo dole. Datováno 1985.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 100 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 20:54:00

100 Kč

OPW88325 110011.10.2023 14:07:04
GHY23822 100005.10.2023 23:38:27