• 638296840219762253_k10.JPG
  • 638296840271168623_k12.JPG
  • 638296840317717862_k13.JPG
  • 638296840156656740_k11.JPG

Komárek Vladimír

*1928 +2002

Akt v křesle

ID Aukce: 2795
Suchá jehla, rozměr tiskové plochy 31,5 cm x 24,5 cm. Signováno dole uprostřed. Vlevo dole číslováno 36/50. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 200 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 20:58:00

100 Kč

VZM29079 120011.10.2023 20:11:38
DKT13171 110011.10.2023 20:11:30
VZM29079 100011.10.2023 18:19:37