• 638296842764054884_j2.JPG
  • 638296842823274253_j3.JPG
  • 638296842652320060_j1.JPG
  • 638296842709976701_j.JPG

Jíra Josef

*1929 +2005

Ptáček

ID Aukce: 2796
Suchá jehla, rozměr plochy 12 cm x 9 cm. Signováno a datováno 1979 vpravo dole. Na pravé straně dopis a věnování. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 800 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 20:59:00

100 Kč

Příhozů: 9

DIM88391 180011.10.2023 20:49:00
UKF30960 170011.10.2023 20:48:51
DIM88391 160011.10.2023 16:12:24
YMY91515 150011.10.2023 16:12:22
DIM88391 140011.10.2023 16:11:33
YMY91515 130011.10.2023 16:11:24
DIM88391 120003.10.2023 10:29:51
YMY91515 110003.10.2023 10:29:49
DIM88391 100002.10.2023 19:22:22