• 638301089828388073_637314496465244359_hlavsa10.jpg
  • 638301089871982129_637314496543369938_hlavsa9.jpg
  • 638301089932295027_637314496616502459_hlavsa11.jpg

Hlavsa Oldřich

*1889 +1936

Sedící žena

ID Aukce: 2805
Olej, karton, 54 cm x 35 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 21:08:00

100 Kč

GAC75073 200009.10.2023 20:24:08