• 638083400815091356_pod1.JPG
  • 638083400902904519_pod.JPG
  • 638083400975249015_pod2.JPG
  • 638083401042472519_pod3.JPG
  • 638083401126573295_pod4.JPG

Podzemná Anna

Růžové Azaleum

ID Aukce: 2806
Olej, deska, 42 cm x 35 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

Aukce končí: 11.10.2023 21:09:00

100 Kč

ASK93725 300010.10.2023 19:22:01