• 638385087341839424_panuska.JPG
  • 638385087402762771_pan.JPG
  • 638385087453219788_pan1.JPG
  • 638385087498990407_pan2.JPG

Panuška Jaroslav

*1872 +1958

Mamut

ID Aukce: 2810
Olej, karton, 71 cm x 100 cm. Signováno a popsáno vlevo dole. Okolo roku 1915. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

70 000 Kč

170 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 19:00:00

10 000 Kč

Příhozů: 14

AYP73819 17000021.02.2024 18:42:01
TYE73824 16000021.02.2024 18:41:19
YCO64086 15000021.02.2024 18:40:35
TYE73824 14000021.02.2024 18:40:35
YCO64086 13000021.02.2024 18:40:15
AYP73819 12000021.02.2024 18:39:40
YIG15530 11000021.02.2024 11:50:44
AYP73819 10000021.02.2024 11:50:42
YIG15530 9500021.02.2024 11:50:24
AYP73819 9000021.02.2024 11:50:21
YIG15530 8500021.02.2024 11:50:14
AYP73819 8000021.02.2024 11:50:08
YIG15530 7500021.02.2024 11:01:33
AYP73819 7000011.01.2024 11:26:57