• 638385091697551901_marak3.JPG
  • 638385091587577379_marak1.JPG
  • 638385092223055133_x2.jpg
  • 638385092167911660_x1.jpg
  • 638385091506658616_marak.jpg
  • 638385091641783568_marak2.JPG
  • 638385092319282846_x3.jpg

Mařák Julius Eduard

*1832 +1899

Letní krajina s rybníkem

ID Aukce: 2811
Olej, papír na plátně, 15,3 cm x 25,3 cm. Signováno vpravo dole. Znalecký posudek PhDr. Šárka Leubnerová. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

60 000 Kč

140 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 19:03:34

10 000 Kč

Příhozů: 13

THY12963 14000021.02.2024 18:58:34
EZL73181 13000021.02.2024 18:53:25
TLN98865 12000021.02.2024 18:34:53
THY12963 11000021.02.2024 18:33:51
EZL73181 10000021.02.2024 18:33:19
TLN98865 9500021.02.2024 18:33:09
EZL73181 9000020.02.2024 21:24:28
TLN98865 8500020.02.2024 21:12:21
EZL73181 8000020.02.2024 21:08:56
TLN98865 7500020.02.2024 20:07:54
THY12963 7000020.02.2024 10:59:28
EZL73181 6500001.02.2024 21:39:55
EOM96750 6000015.01.2024 19:25:33