• 638385094661239439_bl1.JPG
  • 638385094759341664_bl2.JPG
  • 638385095894234351_posudek.JPG
  • 638385094804487442_bl3.JPG
  • 638385094714664535_bl.JPG

Blažíček Oldřich

*1887 +1953

Dívka v kroji

ID Aukce: 2812
Olej, dřevo, 40,5 cm x 18,5 cm. Signováno a datováno 1911 vpravo dole. Znalecký posudek PhDr. Naděžda Blažíčková.
Vyvolávací cena:

40 000 Kč

70 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 19:02:00

5 000 Kč

Příhozů: 15

ELO80123 7000020.02.2024 21:24:55
FEN67166 6500020.02.2024 21:13:46
ELO80123 6000020.02.2024 21:13:19
FEN67166 5500020.02.2024 21:13:14
ELO80123 5000020.02.2024 21:11:27
FEN67166 4900020.02.2024 21:11:27
ELO80123 4800020.02.2024 21:11:17
FEN67166 4700020.02.2024 21:11:17
ELO80123 4600020.02.2024 21:11:07
FEN67166 4500020.02.2024 21:11:07
ELO80123 4400020.02.2024 21:10:57
FEN67166 4300020.02.2024 21:09:46
ELO80123 4200020.02.2024 21:09:42
FEN67166 4100020.02.2024 20:08:55
ELO80123 4000006.02.2024 20:53:16