• 638385096764188547_kavan1.JPG
  • 638385096873538122_kavan2.JPG
  • 638385096925713507_kavan3.JPG
  • 638385096821831391_kavan.JPG

Remízek

ID Aukce: 2813
Olej, karton, 41 cm x 53 cm. Signováno vlevo dole. Kolem roku 1920. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

55 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 19:03:00

5 000 Kč

Příhozů: 17

WVI48908 5500021.02.2024 18:38:54
YYL24791 5000021.02.2024 18:38:13
WVI48908 4900021.02.2024 18:38:13
YYL24791 4800021.02.2024 18:38:03
WVI48908 4700021.02.2024 18:38:03
YYL24791 4600021.02.2024 18:37:53
WVI48908 4500021.02.2024 18:37:12
YYL24791 4400021.02.2024 18:37:02
WVI48908 4300021.02.2024 18:37:02
YYL24791 4200021.02.2024 18:36:52
WVI48908 4100020.02.2024 21:28:01
YYL24791 4000020.02.2024 20:09:12
DAM16702 3900019.02.2024 11:49:22
HXN72890 3800017.02.2024 21:40:06
JGF14434 3700001.02.2024 22:26:48
WVI48908 3600001.02.2024 21:40:13
NUU88953 3500021.12.2023 8:22:00