• 638385126087307871_proch1.JPG
  • 638385126243990164_proch3.JPG
  • 638385126200250350_proch2.JPG
  • 638385126149480902_proch.JPG

Procházka Josef

*1909 +1984

Domky u vody

ID Aukce: 2824
Olej, plátno, 64 cm x 84 cm. Signováno vlevo dole. Malba místy mírně poškozena. Rám místy mírně poškozen. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

8 000 Kč

40 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 19:57:15

1 000 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 35

XLD10916 4000021.02.2024 19:52:15
RFQ16269 3900021.02.2024 19:50:37
XLD10916 3800021.02.2024 19:47:33
RFQ16269 3700021.02.2024 19:46:22
XLD10916 3600021.02.2024 19:42:49
RFQ16269 3500021.02.2024 19:42:09
XLD10916 3400021.02.2024 19:38:29
RFQ16269 3300021.02.2024 19:37:05
XLD10916 3200021.02.2024 19:34:45
MQL04367 3100021.02.2024 19:34:39
XLD10916 3000021.02.2024 19:31:18
MQL04367 2900021.02.2024 19:30:22
XLD10916 2800021.02.2024 19:27:26
RFQ16269 2700021.02.2024 19:26:08
MQL04367 2600021.02.2024 19:23:13
IJK43620 2500021.02.2024 19:22:32
MQL04367 2400021.02.2024 19:22:06
IJK43620 2300021.02.2024 19:21:28
RFQ16269 2200021.02.2024 19:19:39
IJK43620 2100021.02.2024 19:16:38
RFQ16269 2000021.02.2024 19:14:36
IJK43620 1900021.02.2024 19:13:43
RFQ16269 1800021.02.2024 19:13:26
IJK43620 1700021.02.2024 19:09:51
LJV77430 1600021.02.2024 19:09:33
IJK43620 1500021.02.2024 19:09:20
ZPJ44168 1400021.02.2024 19:09:10
IJK43620 1300021.02.2024 19:07:58
LJV77430 1200021.02.2024 19:07:42
IJK43620 1100021.02.2024 19:07:21