• 638385128773246022_nep1.JPG
  • 638385128824952762_nep.JPG
  • 638385128867911535_nep2.JPG

Neprakta Jiří Winter

*1924 +2011

Adam

ID Aukce: 2826
Tuš, akvarel, papír, 30 cm x 43 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

8 500 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 19:16:00

500 Kč

RPV72728 850021.02.2024 18:51:00
YOV92173 800020.02.2024 20:13:39
YCH78699 750020.02.2024 20:13:38
YOV92173 700011.01.2024 11:27:07