• 638385178973711213_gau.JPG
  • 638385179080092673_gau3.JPG
  • 638385179124769759_gau4.JPG
  • 638385179021043932_gau2.JPG
  • 638385178935438893_gau1.JPG

Okruh - Gauermann Friedrich

Eber und Wölfe

ID Aukce: 2828
Olej, dřevo, 22,5 cm x 18 cm. Nesignováno. Odborně vyčištěno. Okruh autora.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 200 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 19:18:00

100 Kč

FEQ55178 420021.02.2024 17:43:03
BIA86963 410021.02.2024 17:10:45
FEQ55178 400021.12.2023 10:18:23