• 638385187636050158_gau5.JPG
  • 638385187672916565_gau6.JPG

Okruh - Gauermann Friedrich

Die Jagd

ID Aukce: 2829
Olej, dřevo, 22,5 cm x 18 cm. Nesignováno. Odborně vyčištěno. Okruh autora. Nerámováno.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 300 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 19:19:00

100 Kč

STS78950 430021.02.2024 17:44:16
XKX61245 420021.02.2024 17:13:26
XKX61245 410021.02.2024 17:13:07
STS78950 400021.12.2023 10:18:49