• 638385192037214393_ron.JPG
  • 638385192088452478_ron2.JPG
  • 638385192130473972_ron3.JPG
  • 638385191998942033_ron1.JPG

Ronek Jaroslav

*1892 +1962

Lokomotiva

ID Aukce: 2832
Olej, plátno, fixované na kartonu, 70 cm x 73 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

8 500 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 19:22:00

500 Kč

Příhozů: 8

ZCN21401 850020.02.2024 19:16:53
QQM14761 800019.02.2024 13:15:50
ZCN21401 750019.02.2024 13:15:49
QQM14761 700019.02.2024 12:57:38
ZCN21401 650019.02.2024 12:57:31
QQM14761 600019.02.2024 12:56:48
ZCN21401 550019.02.2024 12:56:42
QQM14761 500014.02.2024 8:55:17