Aukce Lokomotiva Ronek Jaroslav

Ronek Jaroslav

*1892 +1962

Lokomotiva

ID Aukce: 2832
Olej, plátno, fixované na kartonu, 70 cm x 73 cm. Signováno vpravo dole.

Vyvolávací cena
5 000 Kč
8 500 Kč