• 638397918363445465_pors1.JPG
  • 638397918443739310_pors2.JPG
  • 638397918405310741_pors.JPG
  • 638397918479824674_pors3.JPG

Porš Gustav

*1888 +1955

Břízy

ID Aukce: 2833
Olej, plátno, 96 cm x 71 cm. Signováno vpravo dole. Okolo roku 1920. Znalecký posudek PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

19 000 Kč

36 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 19:44:39

1 000 Kč

Příhozů: 17

UTL31148 3600021.02.2024 19:39:39
QJI41480 3500021.02.2024 19:39:05
UTL31148 3400021.02.2024 19:35:04
QJI41480 3300021.02.2024 19:34:26
UTL31148 3200021.02.2024 19:30:22
QJI41480 3100021.02.2024 19:27:28
UTL31148 3000021.02.2024 19:27:06
UTL31148 2900021.02.2024 19:26:31
QJI41480 2800021.02.2024 19:26:01
UTL31148 2700021.02.2024 19:21:14
KAN32957 2600021.02.2024 19:20:33
UTL31148 2500021.02.2024 19:18:13
KAN32957 2400021.02.2024 19:15:45
IKZ50868 2300021.02.2024 19:15:38
KAN32957 2200021.02.2024 18:34:54
SIP02521 2000020.02.2024 20:14:23
TRK70291 1900001.02.2024 21:41:40