• 638397919560192011_ma.JPG
  • 638397919599088412_ma2.JPG
  • 638397919496926773_ma1.JPG

Macoun Gustav

*1892 +1934

ID Aukce: 2834
Olej, karton, 27 cm x 33 cm. Signováno a datováno 1915 vlevo dole.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

12 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 19:24:00

1 000 Kč

Příhozů: 23

FMA04957 1200021.02.2024 18:13:27
GAU17908 1100021.02.2024 18:05:25
FMA04957 1000021.02.2024 18:05:24
GAU17908 950021.02.2024 17:52:14
FMA04957 900021.02.2024 17:52:04
GAU17908 850021.02.2024 17:52:04
FMA04957 800021.02.2024 17:51:54
GAU17908 750021.02.2024 17:51:53
FMA04957 700021.02.2024 17:51:43
GAU17908 650021.02.2024 17:51:43
FMA04957 600021.02.2024 17:51:33
GAU17908 550021.02.2024 16:48:31
FMA04957 500021.02.2024 16:48:23
GAU17908 490021.02.2024 16:20:07
FMA04957 480021.02.2024 16:20:03
GAU17908 470021.02.2024 16:19:47
FMA04957 460021.02.2024 16:19:43
GAU17908 450020.02.2024 19:16:32
FMA04957 440020.02.2024 19:16:24
GAU17908 430020.02.2024 16:00:40
AJX24093 420020.02.2024 16:00:40
GAU17908 410020.02.2024 16:00:30
AJX24093 400017.02.2024 14:56:06