• 638397922357631190_hud1.JPG
  • 638397922430738680_hud2.JPG
  • 638397922467604855_hud3.JPG
  • 638397922393872513_hud.JPG

Hudeček František

*1909 +1990

Pohled z ateliéru

ID Aukce: 2836
Tuš a akvarel, papír, 21 cm x 29,5 cm. Signováno a datováno 1943 vlevo dole. Zaskleno. Pravost ověřila PhDr. Rea Michalová a PhDr. Jiří Machalický.
Vyvolávací cena:

9 000 Kč

16 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 19:26:00

1 000 Kč

Příhozů: 9

FZR08482 1600020.02.2024 21:48:17
QUW79953 1500020.02.2024 20:14:36
FZR08482 1400001.02.2024 21:42:00
NBA28765 1300016.01.2024 11:17:36
VBL89915 1200016.01.2024 6:26:33
HTP50119 1100016.01.2024 6:26:27
VBL89915 1000016.01.2024 6:25:52
HTP50119 950016.01.2024 6:25:50
VBL89915 900015.01.2024 13:00:58