• 638397928004895012_hu2.JPG
  • 638397927935692414_hu1.JPG
  • 638397927973027452_hu.JPG
  • 638397928040199277_hu3.JPG

Hůrka Otakar

*1889 +1966

Pohled do krajiny

ID Aukce: 2839
Olej, karton, 50 cm x 65 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Pod sklem nečistoty. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

9 500 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 19:41:49

500 Kč

Příhozů: 22

YKK76839 950021.02.2024 19:36:49
KKN90723 900021.02.2024 19:36:13
YKK76839 850021.02.2024 19:35:24
KKN90723 800021.02.2024 19:32:51
YKK76839 750021.02.2024 19:31:00
KKN90723 700021.02.2024 19:28:51
YKK76839 650021.02.2024 18:50:29
KKN90723 600021.02.2024 18:18:46
TVO92024 550021.02.2024 14:41:46
KKN90723 500021.02.2024 14:32:20
TVO92024 460021.02.2024 12:40:11
KKN90723 450021.02.2024 11:58:07
TVO92024 420021.02.2024 11:14:58
YKK76839 410021.02.2024 0:17:43
KKN90723 400020.02.2024 23:55:23
YKK76839 360020.02.2024 23:51:45
EIR82344 350020.02.2024 23:50:21
YKK76839 340020.02.2024 23:50:10
EIR82344 330020.02.2024 18:16:12
TVO92024 320016.02.2024 12:13:30
YKK76839 310009.02.2024 13:36:40
TVO92024 300015.01.2024 12:49:03