• 638398793028120340_ex1.JPG
  • 638398793863862068_ex5.jpg
  • 638398794213624033_z5.JPG
  • 638398793068892024_ex2.JPG
  • 638398793101696832_ex3.JPG

Exnar Jan

*1951 +

Studie

ID Aukce: 2843
Olej, plátno, 100 cm x 100 cm. Signováno a datováno vpravo nahoře. Studie pro Povodí Labe Hradec Králové. Číslováno vlevo nahoře.
Vyvolávací cena:

7 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 19:33:00

500 Kč