• 638398800337354288_tr.JPG
  • 638398800420459956_tr3.JPG
  • 638398800471698057_tr4.JPG
  • 638398800303299691_tr1.JPG
  • 638398800376563920_tr2.JPG

Trefil Václav

*1906 +1989

Kytice

ID Aukce: 2848
Olej, sololit, 50 cm x 35 cm. Signováno vlevo dole. Na zadní straně štítek.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 19:38:00

100 Kč