• 638398801548322775_pro1.JPG
  • 638398801663764689_pro3.JPG
  • 638398801593156103_pro.JPG
  • 638398801629710110_pro2.JPG

Procházka Josef

*1909 +1984

ID Aukce: 2849
Olej, lepenka, 24 cm x 35 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

6 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 19:41:52

1 000 Kč

Příhozů: 9

ZDA94562 1000021.02.2024 19:36:52
NLW75608 950021.02.2024 19:36:51
ZDA94562 900021.02.2024 19:35:10
NLW75608 850021.02.2024 19:35:02
ZDA94562 800021.02.2024 19:24:53
NLW75608 750021.02.2024 19:24:45
ZDA94562 700020.02.2024 21:50:00
CPM84852 650020.02.2024 20:15:13
ZDA94562 600001.02.2024 21:42:38