• 638398813093813066_st3.JPG
  • 638398813063507347_st2.JPG
  • 638398813030233524_st.JPG
  • 638398812998834286_st1.JPG

Stará Ludmila

*1882 +1957

Žena v kroji

ID Aukce: 2855
Olej, plátno, 44 cm x 39 cm. Signováno vpravo dole. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 19:45:00

100 Kč

Příhozů: 11

HGI29630 200021.02.2024 6:25:13
TAU93591 190021.02.2024 6:25:03
HGI29630 180020.02.2024 10:43:06
HGI29630 170019.02.2024 11:49:55
PEN65743 160019.02.2024 11:49:53
PEN65743 150019.02.2024 11:49:48
HGI29630 140019.02.2024 11:49:44
PEN65743 130019.02.2024 11:49:40
HGI29630 120031.01.2024 21:21:44
SAW95565 110006.01.2024 10:43:04
SAW95565 100006.01.2024 10:42:24