• 638398813980332443_od1.JPG
  • 638398814081559560_od3.JPG
  • 638398814051097688_od2.JPG
  • 638398814014231026_od.JPG

Odvárka Jan

Krajina s potokem

ID Aukce: 2856
Akvarel, 35 cm x 36 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

2 500 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 19:46:00

100 Kč

Příhozů: 16

XPO44660 250017.02.2024 21:43:39
EQR80253 240017.02.2024 21:43:38
XPO44660 230014.02.2024 13:47:15
SHW31588 220014.02.2024 13:47:07
XPO44660 210011.02.2024 16:34:10
CQK85050 200011.02.2024 16:34:02
XPO44660 190011.02.2024 16:33:50
CQK85050 180011.02.2024 16:33:44
XPO44660 170011.02.2024 16:33:20
CQK85050 160011.02.2024 16:33:16
XPO44660 150016.01.2024 7:28:51
XPO44660 140015.01.2024 19:28:50
SHW31588 130015.01.2024 19:28:41
XPO44660 120011.01.2024 18:19:15
UAU93170 110010.01.2024 13:28:37
XPO44660 100003.01.2024 22:40:04