• 638399615455844241_in1.JPG
  • 638399615543167732_in3.JPG
  • 638399615508332062_in.JPG
  • 638399615574410472_in4.JPG

Klingsbögl Rudolf

*1881 +1943

Interiér

ID Aukce: 2859
Olej, karton, 15 cm x 18 cm. Signováno vlevo dole. Rám mírně poškozen.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 400 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 19:51:21

100 Kč

KJJ60232 140021.02.2024 19:46:21
KXO04673 130021.02.2024 19:45:58
KJJ60232 120021.02.2024 19:45:20
GOW68597 110016.01.2024 21:01:26
KXO04673 100010.01.2024 13:29:13