• 636247772956693154_svic.JPG
  • 636247773169145307_svic1.JPG
  • 636247772788794734_1svic.JPG
  • 636247773279669910_svic2.JPG

Švic František

*1893 +

ID Aukce: 286
Olej, karton, 25 x 33 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

4 500 Kč

4 500 Kč

Aukce končí: 31.05.2017 19:15:00

100 Kč

PRY42711 450001.05.2017 21:52:58