• 638399619014393459_ko.JPG
  • 638399619117494911_ko3.JPG
  • 638399619085158274_ko2.JPG
  • 638399619052978250_ko1.JPG

Kozák Václav

*1889 +1969

ID Aukce: 2862
Olej, karton, 35 cm x 50 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 200 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 19:52:00

100 Kč

XDN25407 120021.02.2024 18:23:34
OSM84928 110021.02.2024 18:17:22
XDN25407 100030.01.2024 9:36:25