• 638399622919627865_do.JPG
  • 638399622955400948_do2.JPG
  • 638399622885416909_do1.JPG
  • 638399622994923191_do3.JPG

Doležal Adolf

Polní práce

ID Aukce: 2865
Pastel, papír, 32 cm x 39 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 200 Kč

Aukce končí: 21.02.2024 19:54:00

100 Kč

JBR43145 120021.02.2024 19:29:41
EOG00827 110021.02.2024 10:45:22
JBR43145 100021.02.2024 6:26:15